ECMT1V1714H-600-R
Eaton Electronics
504-ECMT1V1714H-600R
ECMT1V1714H-600-R
Mfr.:
Description:
Common Mode Chokes / Filters ECMT1V1714H-600-R, 60.0 mH, THT, Horiz Mnt
ECAD Model:
In Stock: 1.349
Stock:
1.349 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Quantities greater than 1349 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Common Mode Chokes / Filters
RoHS:
ECMT-R
PCB Mount
Through Hole
1 Channel
60 mH
400 mA
3.3 Ohms
144 kHz